• UNIMED CENTER, Hakkı Yeten cad. No:19, Kat:9, Fulya, Şişli, İstanbul
  • +90 (554) 638 29 00
  • yukselbukusoglu@gmail.com

Kök Hücre SVF Tedavisi eklem kireçlenmesi, kıkırdak hasarı ve diz ağrısı gibi problemlerin tedavisinde son derece etkilidir

dize kök hücre tedavisi, kök hücre, kök hücre ile eklem tedavisi, kök hücre svf tedavisi, svf tedavisi, kök hücre ile diz tedavisi, kök hücre ile kireçlenme tedavisi

Kök Hücre SVF Tedavisi eklem kireçlenmesi, kıkırdak hasarı ve diz ağrısı gibi problemlerin tedavisinde son derece etkilidir.

Eklem kireçlenmesi olan hastalarda Kök Hücre SVF Tedavisi sonrası 6. ayda MR tetkiki ile yapılan kontrollerde diz eklemindeki kıkırdak doku kalınlığında artış ve yenileşme sağlanmıştır.

Diz kök hücre tedavisi,  dize kök hücre uygulayarak,  eklem kireçlenmesikıkırdak hasarıspor yaralanmaları gibi diz ağrısı, eklem problemleri  yaratan şikayetlerin tedavisinde son derece etkili olmaktadır. Kök Hücre SVF Tedavisiile eklem içerisine kendi yağ dokunuzdan elde edilen milyonlarca kök hücre verilerek eklem hasarı, kıkırdak hasarı, spor yaralanmaları sonrası oluşan bağ dokusu, ligament yaralanmaları hızlı ve etkili bir şekilde tedavi edilebilmektedir. Kök Hücre SVF tedavisi ile kişinin sadece kendi yağ dokusundan alınan kendi hücreleri kullanıldığı için herhangi bir allerji veya red edilme riski yoktur. KöK Hücre SVF tedavisinin  PRP gibi uygulamalarla bir ilgisi yoktur; PRP’ye karşı kıyas kabul etmeyecek kadar üstün bir tedavi olduğu, gerçek ve milyonlarca kök hücrelerden oluşan bilimsel bir tedavi olduğu yüzlerce bilimsel çalışma ile kanıtlanmıştır.

Eklem ağrıları ve eklem problemleri için uygulanan  eklem içi kök hücre tedavisi  son derece başarılı sonuçlar vererek hastaların yaşam kalitesini değiştirdiği, diz ağrılarını azalttığı, yok ettiği bilimsel çalışmalarla kanıtlanmıştır.

 

* https://www.researchgate.net/publication/260155415